mustafa yıldızdoğan a.kınık ahmet şafak uğur ışılak milliyetçi muhafazakar albüm

Gönderen Konu: mustafa yıldızdoğan a.kınık ahmet şafak uğur ışılak milliyetçi muhafazakar albüm  (Okunma sayısı 1072 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

umd23

• Yeni Üye
  • *
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 12 kez
  • Rep Puanı: 0
admin kardeşim bu site aracılığı ile bir çok arşiv albüm indirdim onlarca yüzlerce fakat milliyetçi muhafazakar kesime ayit albümler bulunmuyor bir dönem sayfa da ali kınık mustafa yıldızdoğan uğur ışılak indirdiğimi hatırlıyorum bunlar kalkmış büyük bir eksiklik bence. ayrıca abdurrahman önül ve sedat uçana dair ilk baskı albümler olursa farklı studio albümler olursa iyi gibi olur. Allah razı olsun

Bu mesaj icin tesekkur eden uyeler: Beyaz-NUR, ahmed-66, tt738, hak aşığı, halil0028, Sami gun

Mehmedim

• Administrator
  • *
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 309687 kez
  • Rep Puanı: 582
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap
admin kardeşim bu site aracılığı ile bir çok arşiv albüm indirdim onlarca yüzlerce fakat milliyetçi muhafazakar kesime ayit albümler bulunmuyor bir dönem sayfa da ali kınık mustafa yıldızdoğan uğur ışılak indirdiğimi hatırlıyorum bunlar kalkmış büyük bir eksiklik bence. ayrıca abdurrahman önül ve sedat uçana dair ilk baskı albümler olursa farklı studio albümler olursa iyi gibi olur. Allah razı olsun

Albümler sitede mevcuttur Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap

Bu mesaj icin tesekkur eden uyeler: Sami gun